Nieuwe visie op kwaliteit van zorg
Gisteren ondertekenden de Sint Maartenskliniek en Qualicor Europe een contract. Wij besloten afgelopen jaar om een nieuwe weg in te slaan met de kwaliteitsorganisatie. De missie van Qualicor Europe sloot daar naadloos bij aan.
In de nieuwe visie van de Sint Maartenskliniek op de kwaliteit van de zorg krijgen onze zorgprofessionals meer autonomie in hun werk. Daarbij komt er ook nog meer nadruk op continu leren en verbeteren. De nieuwe visie biedt dan ook mogelijkheden voor professionele groei en ontwikkeling, naast effectievere en efficiëntere processen.
Dit levert natuurlijk ook uitdagingen op, zoals samenwerken aan slimme en zinvolle kwaliteitszorg. Bovenal willen wij het werkplezier versterken in de zorg, omdat er gewoon niets mooiers is dan doelen realiseren met de patiënt. De missie van Qualicor Europe sluit naadloos aan bij deze nieuwe richting: terug naar de bedoeling, naar onze bedoeling. Daarom ondertekenden Tim Simmers (Sint Maartenskliniek) en Ellen Joan van Vliet (Qualicor Europe) gisteren het contract.